Buffon wraca do Juventusu

41-letni Buffon dołączył do Paris Saint-Germain w zeszłym roku, w stosunku do tego wieku. Trudno utrzymać witalność młodego mężczyzny, więc dzielił się swoim czasem gry z Areolą w Paris Saint-Germain. Jednak Buffon, który grał przez pewien czas, postanowił opuścić Paris Saint-Germain. Obie strony nie mają decyzji o przedłużeniu umowy. Jaką koszulki piłkarskieklubową będzie nosił Buffon?

Buffon grał w Juventusie przez 17 lat. Ostatnio oficjalne ogłoszenie Juventusu, Buffon powrócił do zespołu, obie strony podpisały roczny kontrakt. Teraz Buffon wróci do Juventusu, będzie nosił koszulka Juventusna sezon. Poinformowano, że przyjął status zastępcy Szczęsnego, aw przyszłym roku dołączy do zespołu Sarri jako asystent trenera.

W każdym razie dla weterana klubu przez wiele lat jego powrót jest nadal bardzo szczęśliwy dla fanów. Z niecierpliwością czekamy również na jego następny występ.