Doukouré dołącza do Paris Saint-Germain z niewielkimi szansami

26-letni Doukouré wziął udział w 22 meczach Premier League w imieniu County Waterford w tym sezonie, wnosząc 3 bramki i 5 asyst. Paris Saint-Germain planuje wprowadzenie Doukouré w hrabstwie Waterford podczas zimowego transferu. Jednak Doukouré: Prawdopodobieństwo przyłączenia się do Paris Saint-Germain jest bardzo niskie. Wielu fanów noszących koszulki piłkarskieParis Saint-Germain wyraziło żal.

Doukouré powiedział: "Paris Saint-Germain chce mnie podpisać? Może po prostu jestem członkiem ich długiej listy podpisów, mam nadzieję, że będę mógł grać w tym sezonie w imieniu hrabstwa Waterford, na pewno usłyszałem kilka plotek transferowych. o tym, ale teraz nie ma żadnego merytorycznego kontaktu między dwiema stronami: Doukouré jest nadal bardzo popularna wśród fanów, którzy mają koszulka Paris Saint-Germain.Czy jest prawdopodobne, że dołączy do Paris Saint-Germain w oknie zimowym? Mogę tylko powiedzieć, że jest bardzo Niski, Paris Saint-Germain ma wielu dobrych graczy, nie jestem ich kluczowym celem do podpisania, więc jeśli masz okazję dołączyć, poważnie to rozważymy. "