Manchester United 0-4 został wyprany

Stadion Goodison Park w Manchesterze United doznał ciężkiego ciosu w czwartej walce sezonu, Manchester United przegrał 0-4 z Evertonem, siódmym w klasyfikacji generalnej. To także stawia twarz Manchesterowi United, który właśnie ogłosił, że jest coraz lepszy. Fani mają nadzieję, że czerwona koszulki piłkarskiena ciele może pójść dalej.

Ten wynik sprawia, że ​​trener Manchesteru United jest bardzo zły. W wywiadzie dla mediów po meczu powiedział: „Od pierwszej sekundy wszystko odchodzi od utworu. Chcę tylko przeprosić fanów. Tylko oni mogą nosić koszulka Manchester Unitedi mogą wyjść z bo dzisiaj nie zasługujemy na to, ponieważ Manchester United nie gra tak dobrze, jak powinien, wydajność zawodników nie może się równać z klubem Manchester United. Jednocześnie powiedział, że występ jest przepraszający dla klubu i przepraszam za oczekiwania fanów. Będą pracować nad uzupełnieniem dzisiejszych błędów.

Mimo że wyniki Manchesteru United tym razem spowodują szereg czterech. Jednak wciąż mają nadzieję, że będą o to walczyć. Życzę im powodzenia.