Manchester United2-1 pokonał Tottenham Hotspur

Międzynarodowy Puchar Mistrzów w 2019 r., Drużyna Tottenham Hotspur i Manchester United zagrali na stadionie piłkarskim Hongkou w Szanghaju i ostra konfrontacja między obiema stronami. Przed meczem Tottenham i Manchester United oficjalnie ogłosili, że oprócz angielskiej nazwy koszulki piłkarskiekażdego gracza ma nadrukowane chińskie imię.

Mimo, że jest to mecz rozgrzewki, obaj gracze przywiązują dużą wagę do tej gry, ale wciąż dają fanom wspaniałą grę. W 20. minucie meczu obie strony miały cztery złe faule. W pierwszej połowie sędzia wyjął trzy żółte kartki. W 21 minucie Manchester United zdobył prowadzenie w drugiej połowie. W Chinach są tysiące fanów koszulka Manchester United, którzy oglądają tę grę. W drugiej połowie łatwej bitwy bocznej Manchester United zastąpił wszystkich graczy w pierwszej połowie, Tottenham Hotspur wyrównał wynik. W 80. minucie ponownie objąłem prowadzenie. Potem obie strony nie mają osiągnięć. Wyniki obu stron są zablokowane na 2-1.

W końcu wygrał Manchester United 2: 1 Tottenham Hotspur.