Odzyskiwanie bramkarza Bayernu Monachium

W meczu w dniu 24 tego miesiąca bramkarz Bayernu Monachium Neuer zagrał z Fortuną Düsseldorf. W przypadku braku konfrontacji, Neuer przypadkowo rozerwał mięśnie łydki, kiedy przekazał piłkę swoim kolegom z drużyny. Piłka nożna stała się popularnym sportem. Rodzice przygotują koszulki piłkarskiedla swoich dzieci, aby dołączyć do gry.

Dziesięć dni po tym, jak Neuer został ranny, już wraca do zdrowia. Neuer wznowił bieg 24-go dnia po raz pierwszy na boisku treningowym po kontuzji w Bundeslidze 10 dni temu. W towarzystwie trenera fitness i rehabilitacji sportowej Wilhemi, Neuer wkoszulka Borussia Dortmundpobiegał w klubowej bazie treningowej na Alei Semperna.

33-letni Neuer został w ostatnich latach dotknięty obrażeniami. Dlatego w przyszłej karierze zawodowej może być mniej okazji. Wierzę, że fani będą coraz bardziej pielęgnować przyszłość.