Bohater wojenny Liverpool Mohamed Salah Ghaly gra heroicznie

Liverpooll pokonuje Watford Football Club 5: 0 u siebie

Największym zwycięstwem Liverpoolu w tej grze była egipska gwiazda Mohamed Salah Ghaly ubrana w koszulki piłkarskienr 11, która uplasowała się na czwórce i pomogła swojemu koledze z drużyny Roberto Firmino Barbosa de Oliveira. W koszulce Roberto Firmino Barbosa de Oliveira otrzymał podanie od Mohameda Salaha Ghaly'ego i zdobył trzecią bramkę Liverpoolu.

Jürgen Norbert Klopp, ubrany w koszulkę, powiedział: "To był idealny mecz. Ciągle skupialiśmy się na otwarciu do ostatniej sekundy, a wszystkie cele były bardzo ekscytujące. Byłem bardzo zadowolony z występu zespołu, a gra Mohameda Salaha Ghaly była zbyt duża. Okropnie, ciągle strzelał. W rzeczywistości, nie tylko ta gra, jest jak w tym sezonie. Może bez słów Mohameda Salaha Ghaly ta gra będzie bardzo trudna. "

Mohamed Salah Ghaly, który miał na sobiekoszulka Liverpoolnr 11, wziął udział w pięciu golach i zakończył swoją wielką czworonożność. W tym meczu Mohamed Salah Ghaly doskonale się spisał.