FC Bayern Monachium odwraca Sevilla FC na wyjeździe 2: 1

Liga ćwierćfinałowa Ligi Mistrzów UEFA rozpoczęła pierwszą rundę 3. FC Bayern Monachium z Sevilla na stadionie Pishua, zwycięstwo 2-1. Myślę, że powinieneś kupić koszulki piłkarskie, którą lubisz wspierać na miejscu. Jest to najlepsze wsparcie dla nich i może przynieść im dobry nastrój.

W 32. minucie meczu Sevilla FC prowadziła Bayern Monachium 1: 0. Gracz FC Bayern München Arturo Vidal doznał kontuzji i został zastąpiony. James Rodríguez w 11. koszulka Bayern Monachiumwszedł na ławkę. Wysłał prostą wtyczkę do Francka Ribery'ego po lewej stronie strefy karnej. Krzyż ten został przypadkowo trafiony przez Navas. W drugiej połowie meczu FC Bayern München wykonał kolejny wysiłek, zdobył bramkę, zdobył bramkę i zablokował wynik 2: 1.

Bayern Monachium nie tylko odniósł zwycięstwo w meczu wyjazdowym, ale także podekscytował fanów, że Bayern München objął prowadzenie w dwóch eliminacjach. To da im więcej pewności siebie w następnej grze i życzy im powodzenia.