Jakość Ronaldo Korea spowodowała niezadowolenie wśród koreańskich fanów

W towarzyskim meczu Juventusu z gwiazdą K-League, Ronaldo ubrany w koszulki piłkarskiebył na korcie, aby obejrzeć mecz. Trasa Ronaldo Juventus Korea nie wydawała się powodować wielkiego niezadowolenia wśród koreańskich fanów. Jest to jeszcze bardziej krytyka koreańskiej gwiazdy i otwarcie nie uważa, że Ronaldo jest najlepszy na świecie.

Juventus jest najlepszym zespołem na świecie, więc wielu fanów z niecierpliwością oczekuje na nich. Zwłaszcza najlepsi gracze na świecie, tacy jak Ronaldo. Ronaldo grał w Nanjing w Chinach i nigdy nie grał w Seulu. Południowokoreańscy fani wielokrotnie krzyczeli nazwisko Ronaldo, a po obejrzeniu Ronaldo w koszulka Juventusbył obojętny, a ostre chrapanie zaczęło brzmieć. Niektórzy koreańscy fani, którzy zostali wysadzeni w powietrze, nawet krzyczeli „Messi” do Ronaldo.

Po meczu Ronaldo odrzucił prośbę o wywiad z koreańskich mediów. Był bezpośrednio eskortowany przez strażników. Efektem tego jest zwiększenie niezadowolenia fanów.