Manchester United2-1 Leicester City

W sezonie 2018-19 Premier League rozpoczęła pierwszą rundę na Old Trafford, a Manchester United grał w Leicester City. Fani już używali koszulki piłkarskienowego sezonu w konkursie. Pod koniec gry Manchester United pokonał przeciwnika 2-1 w domu i dobrze rozpoczął nowy sezon.

Nowy sezon Premier League wkrótce się rozpocznie. Główny skład Manchesteru United tego lata niewiele się zmienił. W pierwszej połowie, Pogba strzelił błyskawicą, Dehea ocalił ogień, a Manchester United tymczasowo prowadził Leicester City 1: 0. Pogba zasłużenie stała się najlepsza w grze. Udany występ Pogby pozwolił także fanom założyć koszulka Manchester Uniteddla niego. W drugiej połowie Luke Shaw strzelił niewielką bramkę, aby powiększyć wynik i pomóc Manchesterowi United zwiększyć przewagę. W grze do czasu zatrzymania, Vardy odskoczył do miasta, Manchester United w końcu zakończył mecz, Manchester United pokonał przeciwnika 2-1 w domu i dobrze rozpoczął nowy sezon.

Pod koniec meczu, Golba strzelił gola, Luke Shaw strzelił mały kąt, Vardy złamał drzwi w prowizorycznym czasie, Manchester United 2-1 Leicester City.