"Zebra" Juventus chce promować klasę w domu

W 29 rundzie Serie A następnego dnia rano rozpocznie się również wojna fokusowa. Sześciokrotny mistrz Serie A Juventus, który ma na sobie koszulki piłkarskie, będzie na drodze promowania nowego Maferala SPAL. W obecnym rankingu Serie A Juventus po 12 zwycięskich meczach przewyższył poprzedniego lidera Napoli, z 24 zwycięstwami, 2 remisami i 2 porażkami, 74 punktami, strzelił 67 bramek i stracił 15 bramek, zajmując pierwsze miejsce. Juventus, ubrany w koszulkę, stracił ostatni czas w Serie A i nadal jest w 13. rundzie Serie A.

Nowo promowany Ma Ferrara SPAL zdobył tylko 24 zwycięstwa, zdobył 24 punkty, zdobył 24 punkty, strzelił 28 bramek, stracił 50 bramek w Serie A w tym sezonie, i zajął trzecie miejsce w klasyfikacji (18 miejsce). W ośmiu najlepszych drużynach na wyjeździe, Ferrara przegrała prawie całkowicie, ale w pierwszej rundzie Serie A w tym sezonie, Ferrara strzelił 0: 0 z Lazio i był remisując z Atlanta 1-1 w 12. rundzie.

W pierwszej rundzie sezonu, Ferrara przejął 1-4 stratę do Juventusu, Juventusu Bernardsky, Dybala, Higuain i Quadrado strzelił gole. Parosci ubrany wkoszulka Juventus, Ferrara wycofał bramkę.