Borussia Dortmund cofa Köln, aby wygrać

Köln vs. Borussia Dortmund; w obliczu potężnego i niedawnego ofensywnego końca Szerszeń Köln chce wygrać, to bardzo trudne. koszulki piłkarskieBorussii Dortmund jest również przedmiotem kultu fanów. Ponieważ Borussia Dortmund jest dobrym pretendentem do tytułu Bundesligi, nie jest łatwo uzyskać od nich wynik.

Bundesliga rozpoczęła już drugą rundę. Köln grał u siebie, a Köln rozpoczął mecz po otwarciu. W 20. minucie Köln strzelił gola, a wynik 1: 0 został utrzymany do końca linii środkowej. Po łatwej walce bocznej Borussia Dortmund zaczęła przejmować kontrolę nad boiskiem, 19-letni Sancho wyrównał wynik w 70. minucie. Coraz więcej fanów lubi nosić koszulka Borussia Dortmund, aby za nim podążać. W 86. minucie Borussia Dortmund wyprzedziła wynik i zdobyła 2-1. W okresie zatrzymania kontuzji Sancho asystował kolegom z drużyny, którzy z łatwością popchnęli pustą bramkę, aby przypieczętować zwycięstwo.

Borussia Dortmund połączyła siły z najnowszym angielskim Sancho, odwróceniem 3: 1, aby pokonać Köln.