Wciąż ocieplam Manchester City i Liverpool

Zacięta rywalizacja w Premier League nigdy się nie skończyła. Walka o mistrzostwo między Liverpoolem a Manchesterem City stała się główną atrakcją dla fanów koszulki piłkarskie. Po trzech rundach Premier League Liverpool zdobył pierwsze miejsce we wszystkich trzech meczach, a gracze Manchester City byli pod dużą presją. Jednak presja ta jest również świetną motywacją dla graczy Manchester City. Ponieważ w zeszłym sezonie Manchester City również stracił kilka punktów. Polegaj na przewadze jednego punktu, aby obronić sukces.

W ubiegłym sezonie Manchester City zdobył 98 punktów i skutecznie obronił tytuł Premier League. Liverpool zajął drugie miejsce w klasyfikacji z jednopunktową wadą. Jeśli chodzi o obecny tytuł Premier League, Liverpool bardzo dobrze spisał się ostatnio, co świadczy o tym, że są bardzo silną drużyną. Im silniejszy Liverpool, tym lepiej dla Premier League i Manchester City. koszulka Manchester Cityjest największą dumą fanów. Gracz Gündoğan z Manchesteru City powiedział, że presja ta zamieni się w potęgę. Ponieważ jesteśmy utalentowanym i bardzo dobrym zespołem.