Elliott dołącza do Liverpoolu

Liverpool oficjalnie ogłosił, że podpisał 16-letniego nastolatka Elliotta, który urodził się 4 kwietnia 2003 roku i ma 16 lat w tym roku. Oficjalny urzędnik Liverpoolu nie ujawnił konkretnego okresu podpisywania.

Elliott założy koszulki piłkarskieLiverpoolu, aby dołączyć do meczu Napoli. Lewicowy prawy skrzydłowy, który pojawił się w imieniu Fulham F.C. w meczu Premier League z Wolves w maju tego roku, Elliott zszedł z ławki 88 minut i ustanowił rekord dla najmłodszego gracza w Premier League o 16 lat i 30 dni. W tym samym czasie ustanowił rekord wieku pierwszego zespołu Fulham F.C w Pucharze Ligi w ubiegłym roku, 15 lat i 174 dni.

W tym roku, zaledwie 16 lat, również bardzo dobrze spisał się w konkursie. Elliott, który ma poniżej 16 lat, jest już starą twarzą reprezentacji Anglii młodzieży. Jest gramofonem najmłodszego gracza w Premier League i oczekuje Elliotta w koszulka Liverpool, aby osiągnąć jeszcze lepsze wyniki w następnym meczu.