Pepe w koszulce Arsenalu

Nicolas Pepe, lat 24, jest skrzydłowym na boisku. W zeszłym sezonie Pepe błyszczy, a Pepe stał się wybitnym bohaterem na rynku transferowym tego lata. Każdy klub chce mieć możliwość założenia własnej koszulki piłkarskieklubowej. Pepe ma zamiar dołączyć do Arsenalu za 72 miliony funtów.

Transfer Arsenalu zawsze był niski. Jednak podpisanie Pepe przez Arsenal jest przesądzone. Zdjęcie Pepe z noszenia koszulka Arsenalzostało wydane! Oznacza to, że Wybrzeża Kości Słoniowej wkrótce dołączą do Arsenalu, a Arsenal może wkrótce ogłosić ciężkie podpisywanie. To jest to, czego fani najbardziej oczekują.

Największe podpisanie Arsenalu tego lata wydaje się Pepe, a dołączenie Pepe do Arsenalu pozwala również Aubameyangowi i Lacazette na aktualizację swojego Instagramu. Wyrażają swoje silne pragnienie, aby Arpeal oficjalnie ogłosił przyłączenie się do Pepe.