Mecz rozgrzewki Borussia Dortmund pokonał Liverpool 2: 3

Kilka dni temu na Notre Dame Stadium w Indianie odbył się międzynarodowy mecz piłki nożnej pomiędzy Liverpoolem a Borussią Dortmund. Na miejscu gry fani czerwonych i żółtych koszulki piłkarskie, którzy wzięli udział w grze, siedzieli na stadionie. W końcu drużyna Bundesligi Borussia Dortmund pokonała drużynę Liverpoolu 3: 2.

W pierwszej połowie gry, w trzeciej minucie meczu, Paco otworzył wynik i zdobył prowadzenie 1-0. Wilson następnie wyrównał wynik dla Liverpoolu. Obie strony osiągnęły rekord 1-1. Obie strony zakończyły pierwszą połowę z 1-1. W drugiej połowie gry obie strony były łatwe do walki. Kolejne miasto Borussii Dortmund, Borussia Dortmund 2: oversliverpool. W 58. minucie Borussia Dortmund ponownie zdobyła bramkę, Borussia Dortmund3-1liverpool. Fani żółtych BorussiaDortmundkoszulna scenie zaczęli kibicować światu zwycięstwa. Jednak nastolatek z Liverpoolu, Bruce, oddaje piłkę do miasta. W końcu jest to nadal nieodwracalne. Borussia Dortmund 3-2 przypieczętowała zwycięstwo.

Pod koniec gry Borussia Dortmund pokonała Liverpool 3-2, aby wygrać.