Tuchel kopie Borussię Dortmund

Diallo pochodzi z treningów młodzieży francuskiej w Monako, a kiedy miał 18 lat, został graczem pierwszej linii w Monako. Wielu młodych fanów lubi nosić koszulki piłkarskie, aby pojawić się na boisku. Zeszłego lata dołączył do gigantów Bundesligi, Borussii Dortmund. Jednak według najnowszych wiadomości. Diallo oficjalnie podpisał kontrakt z Paris Saint-Germain.

Francuskie giganty Paris Saint-Germain ogłosiły oficjalne ogłoszenie o podpisaniu francuskiego obrońcy Diallo z Borussii Dortmund. Diallo wybrał koszulka Paris Saint-Germainnr 22 po dołączeniu. Diallo powiedział, że wybrałem Paris Saint-Germain, ponieważ na tym etapie mojej kariery mam nadzieję zdobyć więcej trofeów. Ta ambicja jest częścią mojego DNA. Teraz jest najlepszy czas na zapisanie się do Paris Saint-Germain i spełnienie marzeń dla mnie.

Diallo miał wpływ na mecz w poprzednim sezonie z powodu kontuzji. Jednak jego powrót do najlepszych klubów w ojczyźnie jest również lepszą pomocą na drodze.