Piłka nożna w Premier League nie jest dobra do kopnięcia

Lampard związał najgorszy 7-letni start Chelsea. Po trzech meczach pierwsze zwycięstwo Chelsea w Lampard wciąż nie dotarło. Fani zastanawiają się, czy jest on w stanie poprowadzić drużynę na nowy poziom i pozwolić społeczności pamiętać więcej okoszulki piłkarskiezespołu.

Chelsea i Champions League Liverpool były równo wyrównane przez cały mecz i niestety przegrały w rzutach karnych. Jednak występ Chelsea na obu końcach ataku i obrony sprawił, że fani Chelsea zabłysnęli i myśleli, że nadal mogą utrzymać ten stan w grze z Leicester City. Fani noszą koszulka Chelsea, aby je wesprzeć. Na otwarciu Chelsea objęła prowadzenie. Jednak z biegiem czasu wyniki Chelsea nadal spadały i ostatecznie zostały wyrównane przez Leicester City w drugiej połowie. Wierzenie, że te gry są zwycięskie, jest również presją wywieraną przez Lamparda.

Chelsea nie ma gry w środku tygodnia, a Lampard ma czas na dostosowanie i ulepszenia. I okrucieństwo Premier League, Lampard ma już doświadczenie.