Tottenham Hotspur jest skłonny pozwolić Wanyamie opuścić zespół

28-letni Wanyama chce więcej czasu, a Wanyama jest gotowy na przejście do innych lig. Wanyama powiedział agentowi, aby znalazł dla niego nowego właściciela i ma nadzieję na znalezienie klubu, który zagwarantuje czas na grę w tym miesiącu. Tutaj przygotowaliśmy koszulki piłkarskie.

Po przybyciu Endong Bailey Wanyama grał mniej razy. Nawet nie wszedł na listę turniejów podczas weekendu z Manchester City. Wanyama poinformował również klub o tym, że osoba chce opuścić zespół. Umowa Wanyama wygasa również za dwa lata. Jednak Tottenham Hotspur jest również skłonny pozwolić Wanyamie odejść, a wiele klubów jest już zainteresowanych Wanyamą. Nie jesteśmy pewni, ile czasu Wanyama ma na sobie koszulka Tottenham Hotspur. Z powodu częstych obrażeń Wanyamy w ciągu dwóch lat jego wartość może zostać naruszona. Kupowanie po wypożyczeniu może być opłacalną opcją.

Kontuzja jest główną przeszkodą dla graczy, aby awansować i może życzyć mu wszystkiego najlepszego w przyszłości.