Bayern München podpisuje kontrakt z Lucasem

Lucas jest w Atlético Madryt od 12 lat, Lucas jest w stanie grać na boisku lewy i lewy obrońca na boisku i jest doskonałym graczem zespołowym. Po tym, jak Bayern Monachium oficjalnie ogłosił podpisanie umowy z Lucas, gracz będzie nosił inne koszulki piłkarskieklubowe w ciągu 12 lat, co również sprawia, że fani nie mogą się doczekać.

Przy przybyciu Lucas Bayern Monachium jest oczywiście bardzo szczęśliwy, co niewątpliwie znacznie wzmocni siłę obrony zespołu. Kierownictwo Bayern Sports również wyraziło swoje powitanie. „Jestem bardzo szczęśliwy, że możemy wygrać Puchar Świata. Lucas jest jednym z najlepszych graczy defensywnych na świecie”. Lucas w koszulka Bayern Monachiumbędzie kontynuował francuskich zawodników, aby stworzyć genialny Bayern. Wspaniała tradycja i zwiększenie ogólnej siły zespołu. Ponadto jest także dobrym graczem zespołowym. ”

Lucas pożegnał się z Atletico Madryt przez 12 lat i będzie miał nowy rekord w klubie Bayern Monachium. Tutaj go błogosławimy.