Zdolność karna DE Gea jest kwestionowana

Umowa pomiędzy de Gea i Manchester United weszła w ostateczny termin. W czasach wzlotów i upadków Manchesteru United de Gea jest kluczem do zdolności zespołu do pozostania w elicie. Kochany przez fanów z koszulki piłkarskie. Legenda stała się kluczowym graczem w zawodach Premier League, ale została zakwestionowana w rzutach karnych. Reprezentacja nie robi jednak na nim wrażenia.

Warto wspomnieć, że ostatnie 15 razy w klubie i drużynie narodowej grozi kara, de Gea nie oszczędził. Media po prostu użyły terminu „przezroczysty”, aby opisać swój występ w obliczu czasu kary. „Marca” podkreślił, że de Gea to mur miejski w koszulka Manchester United. Jednak umiejętność strzelania do de Gea jest naprawdę niepokojąca.

Po meczu fani głosowali, de Gea zajmował ostatnie miejsce i był bardzo niestabilny, kiedy miał piłkę pod stopami. Ocenił kierunek, gdy uderzył piłkę, ale nie uratował piłki. Dlatego de Gea naprawdę musi poprawić swoją zdolność do rzucania się.